Jedete k nám?

Jedete k nám?

Milí příznivci našeho rodinného vinařství, vážíme si Vašeho zájmu o pobyt nebo plánovanou degustaci u nás. Zde naleznete pár užitečných informací:

Ubytovat se u nás můžete od 15-ti hodin. Přijet můžete samozřejmě dříve a užít si o to víc času u nás ve vinařství na zahrádce s nádherným výhledem. Otevírací časy našeho vinařství naleznete zde. Pokud Vám vyhovuje jiný čas, stačí předem telefonicky domluvit hodinu!

Co Vás čeká při příjezdu?

1) Welcome drink – sklenička na uvítanou
2) S parkováním Vám ochotně poradí náš personál
3) Cena za ubytování se hradí při příjezdu
4) Rekreační poplatek činí 20,-Kč /osoba/noc, není zahrnut v ceně ubytování a platí se také při příjezdu
5) Pokud máte dárkový poukaz k nám, předložte jej prosím při příjezdu
6) U nás ve vinařství můžete platit v hotovosti i platební kartou
7) WI-FI je k dispozici zdarma
8) Po vyřízení ubytovacích formalit, si hosté ubytovaní ve vinici odnesou v zapůjčeném košíčku klíče, baterku, osušky a balenou vodu.
9) Vína našeho vinařství lze zakoupit po celý den a cena za konzumaci u nás ve vinařství, vinotéce a zahrádce s obsluhou je stejná jako v ceníku (bez korkovného a jiných poplatků)

Máte hlad, nebo chuť na něco malého k vínu?

V letních měsících se u nás najíte po celý den ! Na jaře a na podzim vždy v pátek a v sobotu. Máme pro Vás připravené speciality z lokálních produktů Jižní Moravy. Nabízíme studené dobroty k vínu a teplá jídla z grilu.

Dovolená na kolech

Budete si přát uzamknout Vaše kola přes noc? Rádi Vám je uschováme uvnitř vinařství. Nejbližší půjčovnu kol naleznete v Mikulově.

Jedete k nám s dětmi?

Rodinám s dětmi doporučujeme využít pobyt v našem apartmánu. Na vyžádání zapůjčíme zdarma dětskou postýlku, dětskou židličku i elektronickou chůvičku s dosahem z apartmánu až na venkovní zahrádku. Pro malé návštěvníky je k dispozici venkovní dětské hřiště s pískovištěm, domečkem na hraní a flotila dětských vozítek. Ve vinotéce máme připravené pastelky a omalovánky. Pro velké děti samozřejmě WI-FI.

Noční klid

Víme, že si jedete na Moravu užít víno a máme upřímnou radost, že jste se rozhodli právě pro naše vinařství! Bohužel ani Pálava není vyjmuta z dodržování nočního klidu po 22.hodině. Buďte prosím ohleduplní k ostatním hostům a lidem v sousedství a dodržujte noční klid.

Domácí mazlíčci

I přes naši lásku ke čtyřnohým miláčkům, není možné je u nás ubytovat.

Check out – odjezd

Ubytování je třeba opustit a klíč předat nejdéle v 10.30 hodin
Hosté ubytovaní ve vinici odevzdávají spolu s klíčem i zapůjčený košík, osušky, baterku, otvírák ev.zapůjčené skleničky.

Suvenýry na památku

Široký výběr vín můžete zakoupit přímo ve vinařství, nebo na našem eshopu.
Pokud potřebujete firemní etiketu, větší množství, nebo máte jakýkoli jiný nestandardní požadavek, neváhejte se na nás obrátit mailem na vinarstvi.@www.vinarstvipodhradem.cz, nebo telefonicky.

Těšíme se na Vás
tým vinařství