UBYTOVÁNÍ V SUDECH LZE VYUŽÍT POUZE VE DNECH ÚTERÝ-ČTVRTEK A PÁTEK-NEDĚLE

Ubytování Pálava


Romantické ubytování v dřevěných sudech  přímo na vinici nebo v apartmánu v prostorách  rodinného vinařství nabízí nezapomenutelný zážitek uprostřed pálavských vrchů. Užijte si nezaměnitelný výhled na Pálavu, oba její hrady i daleké okolí. Vychutnejte si klid, vůni vinice a levandule a ochutnejte přitom skvělá vína VINAŘSTVÍ POD HRADEM.

Ubytování ve vinici v sudu Sauvignon

Dřevěný sud s dvoulůžkem a nádherným výhledem do vinice nabízí opravdu ojedinělý zážitek. V sudu nechybí osvětlení, zásuvka na 220 V a topení. Ti, kdo rádi pozorují hvězdy, mohou využít některá z dřevěných lehátek, která se nachází přímo u sudů. Ubytování v sudu je možné od března do poloviny listopadu. Koupelna s toaletou, sdílená pro oba dva sudy, se nachází jen pár kroků od nich. Nově máme již i sdílenou kuchyňku, která je vybavena lednicí, rychlovarnou konvicí a indukční plotýnkou. K pobytu obdržíte také láhev vína zdarma. Uvedená cena je za jednu noc (2 osoby).

Check-in: mezi 15 – 19 hod.
Check-out: do 10 hod.

Cena za noc : 2.400 Kč

Objednat ubytování v sudu

Ubytování ve vinici v sudu Pálava

Dřevěný sud s dvoulůžkem a nádherným výhledem do vinice nabízí opravdu ojedinělý zážitek. V sudu nechybí osvětlení zásuvka na 220 V a topení. Ti, kdo rádi pozorují hvězdy, mohou využít některá z dřevěných lehátek, která se nacházejí přímo u sudů. Ubytování v sudu je možné od března do poloviny listopadu. Koupelna s toaletou, sdílená pro oba dva sudy, se nachází jen pár kroků od nich. Nově máme již i sdílenou kuchyňku, která je vybavena lednicí, rychlovarnou konvicí a indukční plotýnkou. K pobytu obdržíte také láhev vína zdarma. Uvedená cena je za jednu noc (2 osoby).

Check-in: mezi 15 – 19 hod.
Check-out: do 10 hod.

Cena za noc : 2.400 Kč

Objednat ubytování v sudu

Apartmán Veltlín

Nový apartmán pro 4 – 6 osob se nachází přímo ve vinařství. Má plně vybavenou obytnou kuchyni pro celý apartmán (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice), sdílenou koupelnu s vanou, toaletu, 2 ložnice pro 2 osoby  + dvě přistýlky. Komfortní apartmán, který nabízí nádherný výhled na Pálavu, její hrady, jezera a okolní krajinu, je ideálním řešením pro rodiny s dětmi. Připojení Wi-fi k dispozici. Ubytování v tomto apartmánu je možné v týdenních turnusech od soboty do soboty. Po tel. domluvě lze objednat i kratší pobyty (min. 2 noci)

Check-in: od 15 hod.
Check-out: do 10 hod.

 

Cena za týdenní pobyt (celý apartmán) : 14 000 kč

Cena za 2 noci :

  • 5200 kč (při obsazení celého apartmánu, tj. 6 lůžek)
  • 3400 kč (při obsazení 1 pokoje, tj. 3 lůžka)

 

 

Objednat ubytování v apartmánu